• Апрель

    12

    2015
  • 1061
  • 0
Працювати та страждати або отримувати меньше, але працювати в задоволення?

Працювати та страждати або отримувати меньше, але працювати в задоволення?

Ті чи інші питання зустрічаються постійно. Більш того, вони будуть актуальними завжди. Дуже складний вибір: можна багато заробляти, ненавидячи свою роботу, тим самим завдаючи шкоди своїй психіці та здоров’ю, або займатися своєю улюбленою справу, відчувати себе чудово, але не заробляти так багато, як у першому випадку. Ви подумали напевно: «Чому автор не пише про заняття своєю улюбленою справою та про чудовий дохід?». Це найідеальніший варіант, але представник IT — компанії Jooble вирішив розкрити тему між 2 найпоширенішими варіантами.

Працювати та страждати

Дуже багато людей буквально вбиваються на своїх роботах, щоб в кінці місяця мати якомога вище зарплатню у вигляді усяких бонусів. У свою чергу можна зрозуміти людей, які так чинять, тому що «так склалося життя» та нічого не поробиш. Такі думки, як «хто мене ще візьме працювати? Кому я потрібен? » ставлять 100-метровий паркан перед особою, який не дає подивитися трішки ширше та спробувати пошукати альтернативу. Розкрити повністю це питання, на жаль, не вийде. Для цього потрібно написати цілу книгу. Очевидно, що людина так би не працювала, якщо їй не було б це необхідно.

Робота у задоволення без грошей

Візьмемо кілька професій. Можливо, це буде перебільшено, але хтось дуже любить чистоту та любить її постійно робити, тому душа лежить до прибирання вулиць, до наведення порядку. Всім відомо, що це низькооплачувана робота, на яку люди підуть у найостаннішу чергу. Але такі люди є. Це стосується вчителів у державних, загальноосвітніх та музичних школах, які обожнюють свою професію, але через фінансові обмеження у них з’являються думки, чи варто воно того.

Тест на «Любов до професії»

Є дуже простий тест, який покаже, чи займаєтеся Ви улюбленою справою або Вам потрібно вибрати щось інше, або ж повернутися до забутого старого. Уявіть, якби у Вас були необмежені фінансові можливості, то чи займалися б Ви тим, чим зараз займаєтеся? Або ж вибрали Ви б те, до чого більше лежить душа. Подумайте та дайте собі відповідь на це провокаційне питання.

Золота середина

Як зробити так, щоб улюблена справа приносила гарний прибуток? Мабуть, є пара моментів, які повинен знати кожен. Це час, зусилля та сміливість у скоєнні нових кроків, які можуть здатися дивними та небезпечними. Якщо брати всі великі компанії або окремих особистостей, то можна побачити закономірність, що успіх полягає в постійному, безперервному русі в одному напрямку та в одній сфері, вивчення всіх тонкощів, повне присвячення себе в діяльності, яку Ви розвиваєте. З самого початку буде йти все на шкоду, але потрібні час і досвід, щоб окупити надалі тимчасові, фізичні, моральні та фінансові витрати.

Ось чому з самого початку я не наводив у приклад варіант «високооплачуваних хобі», тому що таке зустрічається набагато рідше перших двох варіантів. Прагніть створити цю золоту середину, яка в подальшому буде приносити максимум грошей і задоволення!

ОСТАВИТЬ КОММЕНТАРИЙ

Вы прокомментируете публикацию в течение 24 часов.

Отменить ответ
© Copyright 2017-2018. Event academy.
Developed by Mavericks